Sigorta Hizmetleri

F-Kasko

FKasko nedir?

F Kasko yalnızca Ford markalı araçlar için özel olarak hazırlanmış bir genişletilmiş kasko poliçesidir. Ford’unuzun hasar görmesi durumunda; Ford Yetkili Servisleri’nde Yüksek Ford Güvenlik Standartlarına uygun orjinal yedek parçaları ve uzman eğitimli personel ile onarım işlemleri gerçekleştirilir.

Neden F Kasko?

  • Cam hasarı oluştuğunda cam değişim işleminizi muafiyetsiz olarak Ford Yetkili Servisleri’nde Ford Orjinal Cam kullanarak yaptırabilirsiniz.Üstelik ilk değişim hasarsızlık indiriminizi etkilemez ve Ford’unuzun ikinci el değeri korunur.
  • Belirli bir limite kadar ekspersiz işlem avantajı da F Kasko’da bulunuyor. Ayrıca, Ford Yetkili Servislerinde F Kasko sigorta poliçesine sahip araçlar diğer poliçelere sahip araçlara göre öncelikli olarak onarılıyor. Bu sayede, olası hasar durumunda işlemleriniz daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve Ford’unuzu güvenle kullanmaya devam edersiniz.
  • F Kasko poliçesi kapsamında Ford Yetkili Servisleri’nde Mini Onarım Hizmetleri’nden faydalanabilirsiniz. Ayrıcalıklı kasko sigorta poliçeniz F Kasko’nun geçerlilik süresi boyunca, aracınızın plastik aksamlarında oluşabilecek belirtilen ölçü ve adet limitleri dahilindeki küçük ölçekli hasarlarınız hasarsızlığınız bozulmadan onarılabilir.
  • F Kasko ile %65’e varan hasarsızlık indirimi sayesinde çok uygun fiyatla poliçenizi yenileyebilirsiniz.
  • Deprem, sel gibi doğal afetlere; yangın ve terör eylemleri gibi elinizde olmayan durumlara karşı tamamen muafiyetsiz olarak Ford’unuz sigortalanır.
  • F Kasko’da neredeyse tüm meslek gruplarına özel %20’ye varan indirime ilave olarak %20 aile indirimi sayesinde çok cazip fiyatlarla F Kasko sigorta poliçesi satın alabiliyorsunuz. Ayrıca, Koç Holding bünyesinde çalışan KoçAilem kartı sahipleri F Kasko’da 25%’lik indirimden faydalanabiliyor. Detaylı bilgiyi Ford Yetkili Bayilerinden edinebilirsiniz.
MESLEK İNDİRİMLERİ İNDİRİM KİMLER FAYDALANABİLİR
Öğretmen veya Emeklisi 20% Kendisi
TSK Mensubu veya Emeklisi 20% Kendisi ve Eşi
Polis veya Emeklisi 15% Kendisi
Polis veya Emeklisi 15% Kendisi
Eczacı veya Emeklisi 10% Kendisi
Hakim & Savcı ve/veya yardımcısı veya Emeklileri 10% Kendisi
Üniversite Öğretim Üyesi, Öğretim Üyesi ve Okutman veya Emeklisi 20% Kendisi
Mülki İdare, Vali ve/veya yardımcısı, Kaymakam ve/veya yardımcısı veya Emeklisi 10% Kendisi
657'ye tabi Memurlar veya Emeklisi 10% Kendisi ve anne, baba eş ve 24 yaşını aşmamış bekar çocuklar
DİĞER İNDİRİMLER İNDİRİM KİMLER FAYDALANABİLİR
Aile İndirimi 20% 30 yaş üzeri ve en az 3 yıllık ehliyet sahibi olmak şartıyla kendisini ve eşini veya bu şartları sağlayan herhangi bir ikinci kişiyi belirterek bu indirimi alabilir.
Koç Ailem Üyesi İndirimi 25% Koç Ailem kartı sahibi Koç Grubu çalışanlarının karı, koca, anne, baba ve çocukları
Şirket Araçları İndirimi 15% Sigortalının şirket olması durumunda, indirim üst düzey şirket yöneticisi ve kendisinin şoförü için verilebilecek olup, sürücünün ve/veya sürücülerin 30 yaşını doldurmuş ve ehliyet tarihine göre en az 5 yıl deneyime sahip olması koşulu esas alınarak 10% oranında indirim uygulanmaktadır.

Bu indirimler sadece belirli poliçelerde geçerlidir.

Anlaşmalı Kurumlarımız

Acentesi Olduğumuz Kurumlar

Axa
Allianz
Ak Sigorta
HDI
Mapfre Genel Sigorta
Türk Nippon Sigorta

Hasar Anlaşmamız Olan Kurumlar

Axa
Yapı Kredi
Allianz
Ak Sigorta
Ergo İsviçre
Groupama
Güneş Sigorta
HDI
Zurich Sigorta
Sompo Sigorta
AIG
Ankara Sigorta
Generali
Liberty
Ziraat Sigorta
Halk Sigorta
Neova Sigorta
Ray Sigorta
SBN Sigorta
S.S. Doğa Sigorta
Türk Nippon Sigorta