Her Şey Dahil Finans Paketi

Sahip olmak istediğiniz Ford modeline karar verdikten sonra, satın alım esnasında FKasko, Ford Güvence, Bakım Paketi ve Aksesuar tercihlerinizi de araç kredinize dahil ediyoruz! Her Şey Dahil Finans Paketi ile bu artık mümkün! Üstelik 4 adet ve üstü bakım paketi alımlarınızda %15 indirim fırsatıyla!

Satın almak istediğiniz Ford modeline, FKasko poliçenize, Ford Güvence'nize, Bakım Paketleri'nize ve Aksesuarlara karar verin.

Her Şey Dahil Finans Paketi ile sadece aracınızı değil, aracınızın kullanımı esnasında ihtiyacınız olan tamamlayıcı ürünlerimizi de kredilendirebilecek ve bu sayede bu ürünlere 48 aya varan vadeler ile sahip olabileceksiniz. Sahip olmak istediğiniz Ford modeline karar verdikten sonra, aracınızın Garanti süresinin uzamasını sağlayan Ford Güvence’nizi*, hasar durumlarında Ford Bayilerinde uzman eğitimli personel eşliğinde onarım sağlayan FKasko’nuzu, aracın periyodik bakımlarını araç satış esnasında ya da sonrasında 2’li, 3’lü, 4’lü ve daha fazla paket seçenekleriyle önceden topluca satın alınmasını sağlayan Bakım Paketleri’ni ve aracınızı daha şık ve fonksiyonel kılacak Aksesuar tercihlerinizi bundan böyle araç kredisine dahil edebiliyorsunuz.

*FordGüvence, Ford’unuzu satın aldığınızda edindiğiniz üretici, imalat garantisinin geçerlilik süresi bittiğinde devreye giren bir güvence programıdır.

Detaylı bilgiyi Uzatılmış Güvence Paketi sayfasında bulabilirsiniz.

Sistem Nasıl İşliyor?

Özet ;

-Satın almak istediğiniz Ford modeline, FKasko poliçenize, Ford Güvence Paketinize ve Aksesuarlara karar verin,

-Ödemek istediğiniz peşinat tutarını belirleyin (araç bedelinin minimum %30'u),

-İhtiyaçlarınıza uygun geri ödeme süresini belirleyin,

-Ford Bayilerindeki finansman uzmanı, seçimlerinize göre aylık ödemelerinizi hesaplayacaktır.

Finans

Ford Finans ile kendi aracınıza sahip olmak artık çok kolay! Yalnızca başlangıç peşin ödemenizi yaparak, kalan tutarı vade seçeneklerine ve faiz oranlarına göre taksitlendirebilirsiniz. Bu sayede ödemelerinizin tutarını tam olarak bilir ve bütçenizi buna göre hazırlayabilirsiniz.

Ford Finans geleneksel taksitli satış modeline dayalı olan bir ödeme sistemidir ve aracınızı finanse etmenin uygun ve basit bir yoludur. Satın alacağınız sıfır kilometre veya her marka ikinci el araç için Ford Finans kredisi kullanabilir, 48 aya varan vadelerle bütçenizi zorlamadan, kolayca geri ödeyebilirsiniz.

FordFinans hakkında detaylı bilgi alın.

Esnek şartları sayesinde taksitlerinizi finansal durumunuza göre ayarlayabilirsiniz. Ve sözleşmenin sonunda, Ford aracınıza sahip olursunuz. Bu seçeneği, yeni veya ikinci el araç almak için kullanabilirsiniz.

Özet;

 • Sözleşmenin sonunda araca sahip olursunuz
 • Esnek şartları değişen vade seçenekleri ile bütçenize uygun düzenleyebilirsiniz
 • İstediğiniz zaman Sözleşmeyi sonlandırabilirsiniz

Ford Finans ile peşin ödeme miktarınızı ve vade sürenizi belirledikten sonra form doldurmanız yeterli. Daha sonra Ford aracınıza binip gidebilirsiniz.

Özet;

 • Satın almak istediğiniz Ford modeline karar verin
 • Ödemek istediğiniz peşinat tutarını belirleyin (araç bedelinin minimum %30'u)
 • İhtiyaçlarınıza uygun geri ödeme süresini belirleyin
 • Ford Yetkili Satıcılarındaki finansman uzmanı, seçimlerinize göre aylık ödemelerinizi hesaplayacaktır

Güncel kampanyalar ve ödeme seçenekleri için satış kampanyası sayfalarımızı ziyaret ediniz:

Options

Geleneksel ödeme paketlerinin tüm avantajlarını bir araya getiren Ford Options, istediğiniz Ford aracını almanız için oldukça cazip bir yöntem sunuyor. Standart krediye göre daha düşük aylık taksitler ve vade seçeneğinize bağlı olarak değişen son ödeme seçenekleri ile Ford Options sizin için Ford’a sahip olmanın en doğru yolu olabilir.

Ford Options size özellikle daha sık yeni araç sürüş keyfini yaşatmak için sunduğumuz bir üründür. Size kalan sözleşme süresini belirledikten sonra sürenin sonunda aracınızı kullanmaya devam etmek, değiştirmek ya da geri vermek arasında karar vermektir.

 1. Hangi aracı almak istediğinize karar veriyorsunuz.
 2. Size uygun gelen ödeme dönemlerini seçiyorsunuz.
 3. Aracınızın değerinin* en az %30’u tutarında peşinat ödemesi yapıyorsunuz.
 4. Seçtiğiniz vadeye göre vade sonunda ödemeniz gereken aşağıdaki son ödeme tutarları belirleniyor.

Ford Finans ile peşin ödeme miktarınızı ve vade sürenizi belirledikten sonra form doldurmanız yeterli. Daha sonra Ford aracınıza binip gidebilirsiniz.

Özet;

 • Satın almak istediğiniz Ford modeline karar verin
 • Ödemek istediğiniz peşinat tutarını belirleyin (araç bedelinin minimum %30'u)
 • İhtiyaçlarınıza uygun geri ödeme süresini belirleyin
 • Ford Yetkili Satıcılarındaki finansman uzmanı, seçimlerinize göre aylık ödemelerinizi hesaplayacaktır
  • 24 aylık vade seçeneğinde araç değerinin %40’ına denk gelen son ödeme
  • 36 aylık vade seçeneğinde araç değerinin %35’ine denk gelen son ödeme
  • 48 aylık vade seçeneğinde araç değerinin %30’una denk gelen son ödeme
 • Peşinat ve son ödeme tutarı, aracınızın fiyatından çıkarılıyor. Bu sayede standart krediye göre daha düşük aylık taksit seçeneklerine ulaşıyorsunuz. (Taksit tutarı ve ödeme koşullarını http://www.fordoptions.com.tr/ adresinden kendiniz hesaplayabilirsiniz)
 • Ford Bayiinizdeki yetkili, başvurunuzu Ford Finans’a iletiyor.
 • Finans belgeleri tamamlandığında ise yeni arabanızı kullanmaya hemen başlayabiliyorsunuz.
 • Anlaşmanın sonunda ise üç opsiyondan birini seçme imkanı buluyorsunuz. (Son ödemede sunulan opsiyonları bir sonraki sekmeden incelleyebilirsiniz)

* Aracınızın değeri, Ford Otosan fiyat listelerinde tavsiye edilen, bandrol, sigorta ve tescil masrafları hariç, KDV dahil fiyattır.

** Yukarıda belirtilmiş olan son ödeme tutarının araç değeri üzerinden hesaplanan %'leri üst limit olup isteğinize gore yukarıda belirtilen değerlerin altında belirlenebilir.

Opsiyon bir - başka bir araç seçmek: "Ford’unuz hep yeni kalsın."

Aracınızın sözleşmede belirtilen koşulları* sağlaması durumunda dilerseniz aracınızı satın aldığınız yetkili satıcıda takas ederek yeni bir araç alabilirsiniz. Böylece 2-3 yılda bir aracınızı yenileme şansını yakalayabilirsiniz. Bu opsiyonda vade bitimindeki son ödemeniz sizin yerinize yapılır. Yetkili satıcı aracınızı piyasa koşullarında değerlendirerek, vade sonundaki son ödemenizi sizin yerinize kapatır. Piyasa koşullarında verilen fiyatın vade sonundaki son ödemenin üzerinde olması durumunda ise aradaki farkı bir sonraki yeni aracınızın peşinatı olarak kullanabilirsiniz.


Opsiyon iki – aracınızı elinizde tutmak: "Ford’unuzu kullanmaya devam edin."

Aracınızı elinizde tutmaya karar verirseniz, yapmanız gereken sadece son ödemeyi yapmak. Ödemeyi yaptıktan sonra araç sizindir.


Opsiyon üç – aracı iade etmek: "Kısa vadeli ihtiyaçlarınız için Ford."

Aracınızın sözleşmede belirtilen koşulları* sağlaması durumunda dilerseniz herhangi bir ek ödeme yapmadan aracınızı aldığınız yetkili satıcıya iade edebilirsiniz. Ford Options ile ilgili detaylı bilgi almak için Ford Yetkili Satıcılarını ziyaret edebilirsiniz.


*Sözleşmede belirtilen koşullar ve Ford Options ile ilgili detaylı bilgi almak için Ford Yetkili Satıcılarını ziyaret edebilirsiniz.

Herşey Dahil Finans Pakedi

Sahip olmak istediğiniz Ford modeline karar verdikten sonra, satın alım esnasında FKasko, Ford Güvence, Bakım Paketi ve Aksesuar tercihlerinizi de araç kredinize dahil ediyoruz! Her Şey Dahil Finans Paketi ile bu artık mümkün! Üstelik 4 adet ve üstü bakım paketi alımlarınızda %15 indirim fırsatıyla!

Satın almak istediğiniz Ford modeline, FKasko poliçenize, Ford Güvence'nize, Bakım Paketleri'nize ve Aksesuarlara karar verin.

Her Şey Dahil Finans Paketi ile sadece aracınızı değil, aracınızın kullanımı esnasında ihtiyacınız olan tamamlayıcı ürünlerimizi de kredilendirebilecek ve bu sayede bu ürünlere 48 aya varan vadeler ile sahip olabileceksiniz. Sahip olmak istediğiniz Ford modeline karar verdikten sonra, aracınızın Garanti süresinin uzamasını sağlayan Ford Güvence’nizi*, hasar durumlarında Ford Yetkili Servislerinde uzman eğitimli personel eşliğinde onarım sağlayan FKasko’nuzu, aracın periyodik bakımlarını araç satış esnasında ya da sonrasında 2’li, 3’lü, 4’lü ve daha fazla paket seçenekleriyle önceden topluca satın alınmasını sağlayan Bakım Paketleri’ni ve aracınızı daha şık ve fonksiyonel kılacak Aksesuar tercihlerinizi bundan böyle araç kredisine dahil edebiliyorsunuz.

* FordGüvence, Ford’unuzu satın aldığınızda edindiğiniz üretici, imalat garantisinin geçerlilik süresi bittiğinde devreye giren bir güvence programıdır. Detaylı bilgiyi Uzatılmış Güvence Paketi sayfasında bulabilirsiniz.

Özellikler ve Avantajlar

Ocak ayında Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko ya da Bakım Paketi satın alınması durumunda, tüm ticari araçlarda 30.000 TL, 15 ay vade ve %0 faiz kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Aşağıdaki örnek tabloda görebileceğiniz gibi, Courier tercih eden bir müşterimiz, 28.500 TL kredi kullandığında 15 ay boyunca ayda 109 TL daha az ödeyerek 1 yıllık FKasko’ya, 35 TL az ödeyerek 1 yıllık FKasko ve 1 yıl/15.000 km Bakım Paketine, 76 TL fazla ödeyerek 3 yıllık FKasko’ya, 298 TL fazla ödeyerek 3 yıllık Fkasko ve 3 yıllık/15.000-30.000-45.000 km Bakım Paketine sahip olabilir! 

Kampanyasız Kredi 

1 yıllık FKasko’lu Kampanyalı Kredi

1 yıllık FKasko ve 1 yıl/15 bin km Bakım Paketi Dahil Kampanyalı Kredi

3 yıllık FKasko’lu Kampanyalı Kredi

3 yıllık FKasko ve 3 yıl/15/30/45 bin km Bakım Paketi Dahil Kampanyalı Kredi

Faiz Oranı

%1,27

0%

0,04%

0,10%

0,20%

Alınan Kredi

28.500

30.000

31.000

32.500

35.500

Aylık Müşteri Ödemesi*

2.109

2.000

2.074

2.185

2.407

*Hesaplama, Courier araç için örnek olarak yapılmıştır. Bakım Paketi için detaylı bilgiye ve fiyatlara buradan ulaşabilirsiniz.

28.500 TL 15 Ay %1,27 Faiz
28.500 TL 15 Ay %1,27 faizli ticari kampanya kapsamında 08 - 31 Ocak tarihleri tarihleri arasında Belirtilen aylık %1,27 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 28.500 TL tutarlı ve 15 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.108,95 TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,7809 ; yıllık toplam maliyet oranı %21,3707 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
'

30.000 TL 15 Ay %0 Faiz
30.000 TL 15 Ay %0 Faiz Ticari Kampanya kapsamında 08 - 31 Ocak tarihleri tarihleri arasında Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi ile araç alımlarının konu olduğu 30.000 TL tutarlı ve 15 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2000 TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,2704 ; yıllık toplam maliyet oranı %3,2450 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

31.000 TL 15 Ay %0,04 Faiz
31.000 TL 15 Ay %0,04 faizli ticari kampanya kapsamında 08 - 31 Ocak tarihleri tarihleri arasında Belirtilen aylık %0,04 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi ile araç alımlarının konu olduğu 31.000 TL tutarlı ve 15 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.073,62 TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,3051 ; yıllık toplam maliyet oranı %3,6616 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

32.500 TL 15 Ay %0,10 Faiz
32.500 TL 15 Ay %0,10 Faiz Ticari Kampanya kapsamında 08 - 31 Ocak tarihleri tarihleri arasında Belirtilen aylık %0,10 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi ile araç alımlarının konu olduğu 32.500 TL tutarlı ve 15 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.184,91 TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,3584 ; yıllık toplam maliyet oranı %4,3011 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

35.500 TL 15 Ay %0,20 Faiz
35.500 TL 15 Ay %0,20 faizli ticari kampanya kapsamında 08 - 31 Ocak tarihleri tarihleri arasında Belirtilen aylık %0,20 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi ile araç alımlarının konu olduğu 35.500 TL tutarlı ve 15 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.406,62 TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,4469 ; yıllık toplam maliyet oranı %5,3624 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Sistem Nasıl İşliyor?

Özet ;

 • Satın almak istediğiniz Ford modeline, FKasko poliçenize, Ford Güvence Paketinize ve Aksesuarlara karar verin,
 • Ödemek istediğiniz peşinat tutarını belirleyin (araç bedelinin minimum %30'u),
 • İhtiyaçlarınıza uygun geri ödeme süresini belirleyin,
 • Ford Yetkili Satıcılarındaki finansman uzmanı, seçimlerinize göre aylık ödemelerinizi hesaplayacaktır.